KONST / Litografier / Litografi 8102083
nr 810 2083
Litografi
Mårten Andersson, signerad, 616/1400, bladets mått: 45x54
Kondition: löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:02:22
25/2 10:11:39
300 kr
25/2 13:02:41